خیابان ستارخان - روبروی ولیعصر - ساختمان خضرا - طبقه ۳ - واحد ۳۵
۴۷۸۷ ۳۶۲۸ ۷۱ ۹۸+
info@sepehrdanesh2.com

موسسه اعزام دانشجو کامیاران سپهر دانش

شماره ثبت : ۲۵۷۸

درباره ما

  موسسه اعزام دانشجو کامیاران سپهر دانش با شماره ثبت 2578 ،افتخار دارد از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه خدمات اعزام دانشجو با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز و با ارایه خدمات منحصر به فرد توسط مشاورین و کادر مجرب متقاضیان عزیز را جهت تحصیل در برترین دانشگاه ها و کالج های کشورهای حوزه فعالیت خود راهنمایی کند.
موسسه کامیاران سپهر دانش بعنوان یکی از پیشگامان اطلاع رسانی در ضمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور، بواسطه ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه ها، کالج ها و نیز با ارائه مشاوره های جامع برای کلیه مقاطع تحصیلی بر اساس شرایط و درخواست متقاضیان، کلیه خدمات خود را ارائه می دهد. لذا متقاضیان و خانواده محترمشان می توانند با شرکت در جلسات مشاوره حضوری و یا تلفنی رایگان با کارشناسان موسسه اعزام دانشجو کامیاران سپهر دانش آگاهی کامل از شرایط تحصیل در خارج از کشور کسب کرده و در نتیجه برنامه ریزی مطمئن وهدفمندی را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهند.
ما سعی کردیم تا در سایت موسسه کامیاران سپهر دانش اطلاعات جامع و کاملی را درباره شرایط تحصیل در مراکز آموزشی برتر کشورهای مختلفبه متقاضیان ارائه کنیم تا شما عزیزان قبل از هرگونه اقدام برای تحصیل در خارج از کشور بتوانید اطلاعات اولیه کاملی را در خصوص کشورهای مختلف کسب نمایید. سایت موسسه کامیاران سپهر دانش به طور مستمر در حال به روز رسانی بوده و شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و  واتس آپ از آخرین اخبار در این حوزه اطلاع یابید.

شایان ذکر است زمینه فعالیت موسسه کامیاران سپهر دانش بر اساس مجوز اخذ شده از وزارت علوم کشورهای مجارستان، چین و هند می باشد
کارشناسان مجرب ما در موسسه اعزام دانشجوکامیاران سپهر دانش با آگاهی کامل از شرایط زندگی و تحصیل در کشورهای مختلف، راهنمایی های لازم رادر اختیار شما عزیزان قرار داده و پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود.


متقاضیان عزیز میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره رایگان با مشاورین موسسه اعزام دانشجو کامیاران سپهر دانش شماره تلفن 07136284787 تماس حاصل فرمایید.
جهت عضویت در کانال موسسه اعزام دانشجو کامیاران سپهر دانش با شماره همراه 09199175373 تماس حاصل فرمایید.

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top